Ha szeretnél az otthonodból tanulni, a sminkes szakmai e-book neked szól.

Az interneten keresztül való tanulás kényelmes, bármikor elérhető, nem kell időben alkalmazkodni, és előre tervezni. Mivel többször nézhető, olvasható, így maradandó tudásanyag birtokába kerülhet a tanuló.

Sminkes szakmai e-book

35.900ft
SAJÁT TANULÓIMNAK FÉLÁRON MEGVÁSÁROLHATÓ!

Minden részletre kiterjedő szakmai e-book, benne minden elméleti tudásom, 16 éves szakmai tapasztalatom. Mire számíthatsz, és milyen előnyökkel jár?
 • A sminkes szakmát érintő minden apró részletet megtalálsz benne
 • Összeszedett elméleti tananyag rengeteg hasznos tartalommal
 • E-book-hoz tartozó zárt csoport tagság, ahol felteheted a kérdéseid
 • E-book-hoz tartozó videós tartalmak
 • Kedvezmény a Make-up Pro Budapest üzletbe

További részletek az e-book-ról

Mire számíthatsz?
 • Az ebook-hoz tartozik 13 mini oktató videó is , melyet egy zárt facebook tudsz majd megnézni. A csoporthoz csak azok tudnak csatlakozni, akik megvásárolták a könyvet. A videókkal, e-book-kal kapcsolatos kérdéseket a csoportban fel tudod tenni, ahol meg fogom őket válaszolni.
 • A vásárlóknak egyszeri 10% kedvezmény jár a Make-up Pro Budapest sminküzletbe
 • A sminkelmélet alapjai elnevezésű e-book egy elektornikus konyv, mely pdf formátumban e-mailen jut el a vásárlóhoz.

  KIKNEK AJÁNLOTT?

 • Kezdő sminkeseknek, akik még bizonytalanok
 • Sminkes szakembereknek, akik szeretnének komplett elméleti anyag birtokába kerülni, hogy még magabiztosabb tudásra tegyenek szert
 • Ha bizonytalan vagy az alapokat illetően,és szeretnéd megérteni mit miért kell alkalmazni
 • Kozmetikusoknak, akik vállalnak vendéget sminkre, és szeretnének átfogó tudást
 • Sminkimádóknak, lelkes amatőröknek, bárkinek, akit érdekel a sminkes szakma
 • Sminkoktatók sajnos nem tudják megvásárolni az e-book-ot

  MENNYIBE KERÜL A SMINKES SZAKMAI E-BOOK?

 • Nálam végzett tanulóknak (40-100 órás képzések esetén): 18.000ft
 • Teljes ár: 35.900ft
 • Sminkvideós csoport tagoknak: 30.900ft

NEM SZERETNÉL LEMARADNI?

Ha szeretnéd megvásárolni a sminkes szakmai e-bookot, írj az alábbi mail címre.

Miért született meg ez a lehetőség?

Ez az e-book azért született meg, hogy a kezdő sminkesek vagy a szakma iránt érdeklődők, hasznos tudás birtokában tudjanak belevágni a sminkelés gyakorlati részébe. Egy jól összeszedett elméleti anyaggal a kezükben, ez sokkal könnyebben és magabiztosabban megy. Nem csak kezdőknek nyújthat segítséget, hanem még picit bizonytalan, vagy hiányosságokkal rendelkező sminkeseknek is. Azok számára, akik már régóta a szakmában dolgoznak, nekik megerősítést adhat, vagy apró pici részletekre tud rávilágítani , melyek segítségével még tökéletesebb lehet az elkészült munka. Hisz a tökéletesség, az apró részletekben rejlik 🙂 Az e-book megírása során végig azon igyekeztem, hogy minél részletesebben leírjam mindazt a tudást, aminek a birtokába kerültem, és amit folyamatosan finomítgattam az elmúlt 15 év során, amit a szakmában eddig eltöltöttem. Próbáltam mindenki számára érthetően fogalmazni, az alapoktól felépíteni a könyvet úgy, hogy semmi ne maradjon ki, amit fontosnak tartok, és minden bele kerüljön, amit elméletben, írásos formában át tudok adni. A e-könyvhöz tartozik 13 mini oktató videó is, hogy még érthetőbb legyen a az írásos anyag.

Egy kis ízelítő az e-book elkészült oldalai közül

Nézd meg az e-book bemutató videóját

Lesd meg az e-book egyik mini oktató videóját