Púderes szemöldöktetoválás ajándékutalvány kapható

356

Nagyon sokan szoktak szemöldöktetoválást ajándékba vásárolni akár születésnapra, akár karácsonyra vagy bármilyen egyéb alkalomra. Így készítettem azok számára, akik szeretnének púderes szemöldöktetoválást vásárolni szeretteiknek, egy kis utalványt, melyet személyre szabottan névvel ellátva e-mailen el tudok nektek küldeni, ti pedig ki tudjátok nyomtatni, hogy kézzel fogható ajándék legyen, már az átadáskor is 🙂 Ha valaki szeretne ajándékutalványt vásárolni, nyugodtan keressen meg az [email protected] e-mail címen, ahol tudunk egyeztetni a részletekről.
Kis puhatolózást igényel ugyan, hisz fontos tudni tetoválható e, illetve hogy az én kezem alatt szeretne e szépülni a megajándékozott.

Előző cikkUFO vagyok?
Következő cikkFacebook élő videó során készített alkalmi smink