Nyílt nap a Réti Dóra sminkiskolában

Lezajlott az első nyílt nap a Réti Dóra sminkiskolában

Meghirdettünk egy ingyenes nyílt napot, ahol a sminkes képzéseink iránt érdeklődők betekintést nyerhettek a sminkiskola színfalai mögé, megismerkedhettek az iskolában oktató tanárokkal, információt kaphattak sminkes tanfolyamainkról, sminkes képzéseinkről, worksopokkal és továbbképzésekkel kapcsolatos részletekről.

A részvétel előzetes regisztrációhoz kötött volt, azonban mindenki számára díjtalan.

Egy kis programmal készültünk a lelkes érdeklődőknek, így 1-1 sminket mutattunk be lépésről lépésre.
    Veréb Barbi – fotós, sminkes és Gali Reni – profi sminkes, sminktanácsadó kollégáimmal, az iskola új tanáraival különböző sminkeket készítettünk.

Barbi egy extrább satíros beauty sminket mutatott be, melyen hangsúlyt kaptak az élénk színek, árnyékok, textúrák.

sminkoktatás_ beauty smink
    Reni egy lágy, üde, elegáns sminkkel készült.

alkalmi smink - sminktanfolyam
    Én pedig egy mélyítővonalas, merevebb formájú alkalmi sminket álmodtam meg.

sminkiskola - alkalmi smink

Így 3 különböző stílust, 3 különböző látásmódot ismerhettek meg a hozzánk érkezők.
    Ez jellemzi új oktatási rendszerünket is, ezt szerettük volna szemléltetni.

3 teljesen más smink, 3 teljesen más technika, 3 különböző látásmód, mégis nagy az összhang köztünk, oktatók között. Ezt a szemléletet szeretnénk a tanulóinkkal is megismertetni.

A bemutató 11 órakor kezdődött, azonban mi már reggel elkezdtük a munkálatokat. Frizura készült a modelleknek, valamint a sminkeket előkészítettük, hogy nem legyen olyan hosszú és monoton a bemutatónk, hanem izgalmas és pörgős legyen az előadás.

A nyílt napról készült egy kis összefoglaló videó, így akik nem tudtak velünk tartani, kicsit belekukkanthatnak, hogyan is zajlott.

Lapozgasd végig a hangulat fotókat is.

Előző cikkProfesszionális sminktanfolyamok és sminkoktatás 2022-ben is a Sminkiskolában
    Következő cikkHogyan válassz sminktanfolyamot? Melyik a legjobb sminkiskola? Hova iratkozz be?