Púderes szemöldöktetoválás – Na de mit szólnak hozzá?

puderes szemöldöktetoválás - mit szólnak?

Szeretnél szemöldöktetoválást, de a férjed/párod nem örül?
Nem támogat, vagy megijeszt?

Akkor ezt a cikket olvasd el, majd dugd az orra alá 🙂

Gyakran elhangzott kijelentések illetve kérdések a férfiak részéről a következőek, melyekre szeretnék is válaszolni, reagálni.

• „Le fogják borotválni a szemöldököd?”
    Nem, természetesen nem borotváljuk le a szőrt 🙂
    A régi, erős, merev tetoválásokkal ellentétben ma már arra törekszünk, hogy minél természetesebb hatású legyen a tetoválás, mely akkor a legszebb, ha a szőr rá tud simulni. Csak annyit szedünk, amennyit muszáj, vagy amit a szép forma megkíván.
  • „Hát én még nem láttam szép szemöldöktetoválást!”
    Hát uraim ennek az az oka, hogy ami szép, azt nem veszitek észre, hogy tetoválás 🙂
    A rontott, régi, egy erős csík vagy egy kék/zöld szemöldöktetoválás oda vonzza a tekintetet, és csak az marad meg, hogy már pedig csak rondát látni.
  • „Minek az neked, úgyis minden reggel megrajzolod!”
    Pont azért kell, hogy a kedvesednek ne kelljen minden reggel megrajzolnia 🙂
    Ezzel időt takarít meg, hamarabb elkészül. Máris nem hangzik rosszul ugye? (Bár erre nőknél nincs garancia 😛 )
  • „Úgy fogsz kinézni, mint Gizike a csemegepultba!”
    Megígérem, ha hozzám érkezik a párod tetoválásra, maximum a gyógyulási idő alatt fog úgy kinézni, mint Gizike a csemegepultnál.

• „Hogy fog kinézni a szőke hajadhoz egy fekete szemöldök?”
    Nem tetoválunk fekete pigmenttel szemöldököt. Világos, szőke hajú hölgyeknek ahhoz passzoló, világos barna színt alkalmazunk.

Kedves Hölgyek!
Mikor hazaértek a friss tetoválásotokkal számítsatok arra, hogy elhangzik majd az a mondat, hogy „Jézusom, ez milyen erős! Én megmondtam!”
De mindenki nyugodjon meg, és nyugtassa meg a párját, nem marad olyan!
Csak 8-12 napot kell kibírni az erős és merev szemöldök látványával, utána meggyógyulva az alábbi mondat fog elhangzani „Ezért fizettél ennyit? Ez nem is látszik!” :))

Kérlek mutassátok meg ezt a kép-összeállítást a szerelmeteknek megnyugtatásul, mely jól szemlélteti, mennyit változik a tetoválás a frisshez képest a gyógyulás során. Ne hallgassatok a férfiakra, döntsetek a szívetek sugallata szerint.

A nagyobb képekért kattints a galériába 🙂

Előző cikkJuvia’s Place paletta és P.Louise krém teszt
Következő cikkProfesszionális sminktanfolyamok és sminkoktatás 2022-ben is a Sminkiskolában